Par visu ko

Kuldīgas novada skolu piektās klases aicinātas piedalīties konkursā par ugunsdrošību!

Līdz 18.septembrim Kuldīgas novada vispārizglītojošo skolu 5. klašu skolēnu komandas aicinātas pieteikties Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes un Kuldīgas novada pašvaldības Izglītības nodaļas rīkotajā konkursā “Vai esi gudrāks par lapsēnu Guni?”

Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu izpratni par ugunsdrošības jautājumiem un rīcību bīstamās situācijās, kā arī izglītot skolēnus par ugunsdzēsēja glābēja profesiju. Katras komandas mājasdarbs ir izstrādāt un iesniegt komandas radītu radošu vizuāla formāta darbu par drošību ziemā, bet konkursa dienā, 18.oktobrī, komandai būs jāveic vairāki kontrolpunkti, kas saistīti ar jautājumiem par ugunsdrošību, ugunsdzēsēja glābēja profesiju un rīcību bīstamās situācijās. Konkursā no vienas skolas var pieteikties ne vairāk kā trīs komandas no 5. klases un vienā komandā ir jābūt trīs skolēniem. Komandas pieteikumu konkursam nosūta atbildīgais skolotājs uz e-pastu anete.strazdina@vugd.gov.lv.

Konkursa galvenā balva ir ekskursija visai klasei uz Latvijas ugunsdzēsības muzeju Rīgā, kā arī būs iespējams laimēt citas vērtīgas balvas. Konkurss norisināsies š.g. 18.oktobrī plkst. 11.00 VUGD KRB Kuldīgas daļā, Jelgavas ielā 58. Plašāk par konkursa nosacījumiem iespējams lasīt šeit: www.vugd.gov.lv/lat/aktualitates/konkurss.

 

 

Avots:VUGD
Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top