Par visu ko

Kuldīgas novada Dome līdz 13. oktobrim aicina iedzīvotājus pieteikt pretendentus Goda balvai.

Kuldīgas novada Dome līdz 13. oktobrim aicina iedzīvotājus pieteikt pretendentus Kuldīgas novada Goda balvai, kura tiks pasniegta svinīgā pasākumā 18. novembrī, sagaidot Latvijas Republikas 99. gadadienu.

Balvu saņems personas par īpašiem nopelniem politikā, tautsaimniecībā, veselības aizsardzībā, izglītībā, kultūrā, sportā, valsts pārvaldes un aizsardzības jomā, kas saistīti ar Kuldīgas novada attīstību un sabiedriskās nozīmības palielināšanu.
Pieteikumu aicinām iesniegt brīvā formā Kuldīgas novada Domē, Baznīcas ielā 1. Tajā jānorāda Goda balvas pretendenta vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvieta, ieņemamais amats vai nodarbošanās, kā arī vispusīgs to nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvot ar Goda balvu.

Pieteikumus izvērtēs ar Kuldīgas novada Domes lēmumu izveidota Apbalvošanas padome septiņu cilvēku sastāvā.

Padome izskatīs visus iesniegtos ierosinājumus un materiālus par personu izvirzīšanu Kuldīgas novada pašvaldības Goda balvai, kā arī pieņems lēmumu, ko iesniegs Kuldīgas novada Domei galējam apstiprinājumam.
Goda balvas pasniegšanas tradīcijas Kuldīgā aizsākušās jau sen. No 1995. līdz 2009. gadam pasniedza Kuldīgas pilsētas Goda balvu. Paralēli tai no 1999. līdz 2008. gadam bijusi arī Kuldīgas rajona goda balva. Par īpašiem nopelniem Goda balvas ieguvēji sveikti divas reizes gadā. Savukārt līdz ar novada izveidi no 2009. gada tiek rīkota Kuldīgas novada Goda balva. Ar Goda balvu godinātas jau vairāk nekā 530 personas.

Avots: kuldiga.lv
Foto: Eduards Dambergs (2016. gada Goda balvas saņēmēji).
Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top