Par visu ko

Vārmes pamatskolā 1. septembrī skolas zvanu ieskandinās jauna direktore.

Vārmes pamatskolā 1. septembris šogad iesāksies īpaši – skolas zvanu ieskandinās jauna direktore Agita Grāvere-Prenclava.

Kuldīgas novada pašvaldības rīkotajā konkursā bija pieteikušies četri kandidāti. A. Grāveri-Prenclavu jaunajam amatam deputāti vienbalsīgi apstiprināja 31. augusta Kuldīgas novada Domes sēdē. No 1. septembra A. Grāvere-Prenclava Vārmes pamatskolā sāks darbu kā direktores pienākumu izpildītāja, līdz tiks saņemts LR Izglītības un zinātnes ministrijas saskaņojums par viņas iecelšanu direktores amatā.

A. Grāveres-Prenclavas darba pieredze no pirmās darba dienas saistīta ar skolu sistēmu. No 1997. gada līdz šim A. Grāvere-Prenclava strādājusi Kuldīgas 2. vidusskolā par skolotāju, direktores vietnieci IT jautājumos, līdz ar to ilgstoši bijusi iesaistīta izglītības iestādes pārvaldības procesos. No 2009. gada vadījusi pedagogu profesionālās kvalitātes novērtēšanas komisiju skolā, strādājusi kvalitātes novērtēšanas komisijā novadā, regulāri pilnveidojot zināšanas likumdošanā, lai orientētos iestādes darbību reglamentējošos dokumentos un normatīvajos aktos.

“Direktors nav tikai cilvēks, kas nodrošina skolu ar siltumu un elektrību, lai visi bērni ir paēduši. Viņš ir arī cilvēks, kas vada skolotāju kolektīvu un tā ir viena no būtiskākajām darbības jomām. Saliedēts un uz skaidru mērķi virzīts kolektīvs ir skolas attīstības panākumu atslēga. Līdz ar to skolas direktors ir pedagogs, psihologs, psihoterapeits, menedžeris un biznesmenis,” sacījusi A. Grāvere-Prenclava.

Konkursā uz Vārmes pamatskolas direktora vakanci pieteicās četri kandidāti.

Vārmes pamatskola ir viena no stabilākajām lauku skolām novadā. Šogad 1. septembri skolā sagaidīs 105 skolēni, no kuriem 11 bērni mācīsies 1. klasē, bet 38 – pirmskolā. Viņus apmācīs 20 izglītoti un radoši pedagogi.

Pērn Vārmes pamatskola tika pie skaistas fasādes. Skolā tika ierīkota arī ugunsgrēka apziņošanas sistēma, izbūvēta lietus ūdens kanalizācija, stiprināti pamati un jumta konstrukcijas. Savukārt šogad Vārmes pamatskolā nomainīts apkures katls, lai ziemas mēnešos skolā mācīties būtu silti un omulīgi un veikti daži mazāki remonta un uzlabošanas darbi.

Pagājušā gada maijā Vārmes pamatskolā ar absolventu salidojumu svinēja 90 gadu jubileju. Vārmes pamatskolas atrodas Vārmes muižas barona pilī kopš 1926. gada. Muižas ēku 1830. gadā uzcēla barons Brinkens.

Avots: kuldiga.lv
1 Comment

1 Comment

  1. Ervīns

    August 31, 2017 at 6:54 pm

    Prieks par jaunām sejām, lai veicas direktorei. Cerams, ka nepametīs novārtā pirmsskolu, kā tas bijis līdz šim. Skaistā fasāde slēpj tukšumu.

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top