Kriminālziņas

Turpinās bezvēsts pazudušās sievietes meklēšana! Policija aicina rūpīgi apskatīt videomateriālā redzamo sievieti!

Valsts policija turpina meklēt bezvēsts pazudušo sievieti

Rīt paies nedēļa, kopš Valsts policijā ir saņemts iesniegums par to, ka no savas dzīvesvietas Liepājā, Klaipēdas ielā izgāja 1936.gadā dzimusī Staņislava Ivanova. Jau no dienas, kad saņemts iesniegums, Valsts policija uzsāka sievietes meklēšanas darbus, iesaistot tajos arī Nacionālos bruņotos spēkus un helikopteru, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Liepājas pilsētas Pašvaldības policiju un “G4S Latvia” apsargus. Līdz šim, diemžēl, meklēšana nav vainagojusies panākumiem. Paralēli meklēšanas darbiem notiek aktīva izmeklēšana. Valsts policijai ir vairākas versijas par to, kas varēja notikt ar sievieti, kuras kriminālprocesa ietvaros tiek pārbaudītas. Tāpat arī vairākas Valsts policijas amatpersonas izskata pieprasītos videomateriālus lai saprastu, uz kuru pusi sieviete varētu būt devusies.

Vienā no videomateriāliem sieviete redzama 20.augustā. Īpaši vēlamies izcelt sievietes pazīmes – sieviete ir 150 cm gara, un pārvietojas raitā solī, salīkusi uz priekšu.

Aicinām iedzīvotājus rūpīgi apskatīt videomateriālā redzamo sievieti un informēt Valsts policiju, ja jums šķiet, ka esat redzējis šo sievieti laika posmā no 20.augusta Liepājā vai kādā citā pilsētā.

 

 

Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top