Kriminālziņas

Ventspilī kopīgas iedzeršanas laikā nodur vīrieti!

Ventspilī kopīgas alkohola lietošanas laikā vīrietim tiek nodarīti miesas bojājumi, kā rezultātā iestājas viņa nāve; Valsts policija aiztur iespējamo vainīgo personu.

24.augustā ap plkst. 00:20 Ventspilī kādas daudzdzīvokļu mājas dzīvoklī kopīgas alkohola lietošanas laikā 1962.gadā dzimušam vīrietim izcēlās konflikts ar 1955.gadā dzimušu vīrieti. Konflikta laikā vecākais no vīriešiem savam paziņam nodarīja miesas bojājumus – durtas brūces vēderā. Uz notikumu vietu tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests lai transportētu cietušo uz medicīnas iestādi, taču Neatliekamās medicīniskās palīdz’bias dienesta transportlīdzeklī vīrietis mira. Portālam pstāstija vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Likumsargi ir aizturējuši iespējamo vainīgo personu, 1955.gadā dzimušu vīrieti, kurš arī iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par dažādiem pārkāpumiem.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Šodien tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu aizturētajam.

Avots: Valsts policija
Foto: Ilustratīvs attēls (autodo.info)
Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top