Kriminālziņas

Papildināts: Liepājā bezvēsts pazudušais vīrietis ATRASTS!

36 gadus vecais Intars Baužis atradies. Dzīvs.
Paldies visiem, kas dalījās ar informāciju!

Vakar nakt ziņojām, ka 36 gadus vecais Intars Baužis pazuda Liepājā 2017. gada 25. augustā Pēc sievas teiktā, viņš izgāja no mājām agri no rīta, apmēram pussešos, un atpakaļ neatgriezās. Telefons nebija līdzi un tāpēc nav iespējams ar viņu sazināties.
– Intars apgalvoja, ka iet iegādāties cigaretes uz DUS Circle K (Liepāja, Esperanto iela). Ir apzvanīti draugi un paziņas, saka, ka viņš pie viņiem nav bijis. Ir uzrakstīts iesniegums policijā, pazvanīju arī uz Liepājas reģionālo slimnīcu. Nekur viņa nav. Līdzi viņam bija naudas maks, autovadītāja apliecība un atslēgu saišķis ar vienu parasto atslēgu, vienu horizontālo un pastkastītes atslēgu, pie atslēgu saišķa bija piekariņš.

PAZĪMES: augums 180, vidējas miesasbūves, svars ap 70 kg. Ģērbies bija gaiši zilā rūtotā kreklā ar īsām piedurknēm, zilās džinsu biksēs. Kājās – tumši pelēkas brīvā laika kurpes un gaiši pelēkas zeķes.
Īpašas pazīmes: Pie kakla priekšā ir liela dzimumzīme.

Visiem, kas ir redzējuši pazudušo vīrieti vai zina viņa iespējamo atrašanās vietu, lūdzam zvanīt policijai pa tālruni 110 vai BEZVESTS.LV pa tālruni 22 084 084.

Avots: Bezvests.lv

Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top