Par visu ko

Kuldīgas skeitparks kritiskā stāvoklī un apdraud bērnu drošību! Dome nespēj ātri reaģēt! (Video)

Pirmdienas 21/08/2017  pēcpusdienā sociālajos tīklos parādijās informācija par to ka skeitparks ir bīstams lietošanai. Vēljoprojām nav veikti nekādi drošibas pasākumi no pilsētas domes vai Kuldīgas komunālajiem pakalpojumiem!

Kāds skeitparka apmeklētājs savā Facbook vietnē pirmdienas pēcpusdienā dalijās ar attēlu sakot ka skeitparks apdraud bērnu drošību un nav atbilstošā stāvoklī tā lietošanai (skatīt attēlā zemāk).

Pilsētas dome ātri noreaģēja un atbildēja, ka nodevusi, šo informāciju  SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” būvniecības un remonta daļai, kas objektu apsekos. Viss būtu ļoti labi, bet šodien 24/08/2017 CKN apmeklējot Kuldīgas skeitparku izmaiņas neredz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tapēc sazinājāmies ar pakalpojuma snieedzēju SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi”. KKP darbiniece Sintija Dzirko apstiprināja, ka Kuldīgas pilsētas dome ir sazinājusies un KKP ir veikuši apsekošanu 23/08/2017 atzīstot Kuldīgas skeitparku par lietošanai bīstamu! Informācija tikusi nodota pilsētas domei un esot jāgaida apstiprinājums ar domes lēmumu par tālāku rīcību.

Ir pagājušas 4 dienas kopš saņemta informācija un bērnu drošība vēljoprojām tiek apdraudēta, jo atbildīgās iestādes acīm redzot nespēj ātri reaģēt atiecībā pret šo situāciju, piemēram norobežojot Kulīgas skeitparku kāmēr tiks pieņemts lēmums kā rīkoties. Kā arī visi šie bojājumi nav radušies tiko, kas liecina ka skeitparks netiek apsekots pienācīgi!

 

Esiet uzmanīgi un sargiet sevi!

 

 

Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top