Par visu ko

Papildināts: No Ventspils slimnīcas bezvēsts pazudušais Vīrietis atrasts Kuldīgā!

Vīrietis ir atrasts Kuldīgā un tiks nodots medicīnas darbinieku aprūpē.

Valsts policija tika informēta, ka vīrietis atrasts Kuldīgā, tā tika saņemta no Kuldīgas iedzīvotājiem. Paldies tiem, kuri nepalika vienaldzīgi, dalijās ar ierakstiem un nezuadēja modrību!

Jau ziņojām, ka Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka vakar, 20.augustā, laka posmā no 07:00 – 07:30 no SIA “Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas” Ventspilī, Inženieru ielā, patvaļīgi ir izgājis Guntis Priede, dzimis 1957.gadā, un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma.

Vīrietim bija ģērbies melnā T-kreklā un, iespējams, virsjakā un melnās biksēs. Augums – 1,75, kalsnas miesas uzbūves, melni, iesirmi mati.

Vīrietis 18.augustā no Talsu novada tika nogādāts medicīnas iestādē, jo bija uz ielas un nav sapratis, kur atrodas. Neatliekamo medicīnisko palīdzību izsauca apkārtējie iedzīvotāji. Vīrietis veselības stāvokļa dēļ slikti orientējas laikā un telpā.

Ja Jūsu rīcībā ir informācija par vīrieša atrašanās vietu vai cita viņa meklēšanai nozīmīga informācija, lūdzam Jūs par to informēt Valsts policiju pa tālruni 63604747, 110 vai vērsties tuvākajā Valsts policijas iestādē.

Avots: Valsts policija
Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top