Par visu ko

Nedēļas nogalē trīs ugunsgrēki Kuldīgas novadā!

Aizvadītajā nedēļas nogalē Kuldīgas novadā izcēlās trīs ugunsgrēki kuros bija nepieciešama ugunsdzēsēju palīdzība.

Piektdien, 11.augustā, plkst. 13.29 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Kalpaka ielu Kuldīgā, ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka divstāvu neapsaimniekotas ēkas otrajā stāvā dega atkritumi 1m2  platībā. Plkst. 13.40 ugunsgrēks tika likvidēts.  Sestdien, 12.augustā, plkst. 15.14 tika saņemts izsaukums uz Kuldīgas novada Gudenieku pagastu kur dega siena ruļļi 5m2platībā. Plkst. 15.28 ugunsgrēks likvidēts. Tās pašas dienas plkst. 20.11 tika saņemts izsaukums uz Baznīcas ielu Kuldīgā, kur dega atkritumi 1m2 platībā. Plkst. 20.26 ugunsgrēks likvidēts. Portālu informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa.
Visos gadījumos ugunsgrēka cēloni skaidros Valsts policija.

Aizvadītajās trīs diennaktīs VUGD Kurzemes reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, 7 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Kopumā visā Latvijā VUGD saņēma 393 izsaukumus – 72 uz ugunsgrēku dzēšanu, 303 uz glābšanas darbiem, bet 18 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Attēlam ir ilustratīva nozīme

Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top