Par visu ko

Ķīnas jūras flotes kara mācības ar Krieviju Baltijas jūrā!

Trīs Ķinas karakuģi šobrīd atrodas Baltijas jūrā lai uzsāktu Ķīnas pirmās flotes mācības ar Krieviju šajā reģionā.

Ķīniešu iznīcinātajs, fregate un piegādes kuģis pavadīs nedēļu mācībās ar Krievijas floti pie Kaļiņingradas. Viens no kuģiem būs Hefei kurš sāka operēt 2015 gada Decembrī. Iznīcinātājs Hefei ir jauns 052D tips pārpildīts ar lādiņiem. Šijā kuģi atrodas torpedas un pret lidmašīnu raķetes.

Mācību laikā Krievija gatavojas palaist divas jaunas korvettes, vel dažus kuģus un militārās lidmašīnas. Ir paradzētas pret zemūdeņu, pret kuģu un glābšanas misiju mācības.

Ķīniešu-Krievu militārās mācības norit katru gadu kopš 2012 gada, bet šis ir pirmais gads kad tās norit Baltijas jūrā, šīs mācības cieši novēro Nato. Krievijas aizsarg ministrija apgalvo ka viss intensīvakie mācību manervi ar Ķīnu notiks no 25 līds 27 Jūlija, Krievu valodā.

 

Rietumu aliances ir palielinājušas savus karaspēkus Polijā un Baltijas valstīs – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Nato apsūdz Krieviju par provokatīviem militārajiem manerviem šajā reģionā.

Raksts Ķīnas avīzē China’s People’s Daily ir turpmākais raksts saistībā ar šīm apmācībam.

“Šī ir regulāra aktivitāte kas noris katru otro gadu un netiek mērķēta uz kādu noteiktu valsti vai šobrīd esošo situāciju.”

Raksts arī min ka šo mācību mērķis is uzlabot Ķīnas-Krievijas “visaptverošo stratēģisko partnerību”.

Tālak viņi citē nespecifisku novērotaju. “Ķīnas Ziemeļjūras izmantošana ir legāla un saprātīga. Nato drošvien jūtas aizstāvīgs pret šiem manerviem un visticamāk vēlas Ķīnas-Krievijas savienībum kļūstam vajākai.” Šis raksts citē nespecifisku novērotāju.

 

Avots – BBC.co.uk
Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top