Dzīres Kuldīgā

“Dzīres Kuldīgā 2017” drošība daudz augstākā līmenī! Paldies visiem par nodrošinājumu!

Kuldīgas novada pašvaldība izsaka pateicību Kuldīgas novada pašvaldības policijai, Valsts policijai, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas birojam, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirknim, Zemessardzes 45. nodrošinājuma bataljonam par sadarbību Kuldīgas pilsētas festivāla “Dzīres Kuldīgā 2017” norisē drošības jautājumā no 13. līdz 16. jūlijam.

Ar gandarījumu un labi padarīta darba sajūtu noslēdzies 22. Kuldīgas pilsētas festivāls “Dzīres Kuldīgā”. Svētki tradicionāli pulcē vairākus desmitus tūkstošus pilsētas svētku apmeklētāju – iedzīvotājus un viesus. Kuldīgas aktīvās atpūtas centra sniegtie dati liecina, ka provizoriskais svētku apmeklētāju skaits šogad lēšams ap 100 000.

Sniegtā palīdzība drošības jautājumā pasākuma laikā bijusi ļoti būtiska. Par to liecina Kuldīgas novada pašvaldības policijas sniegtā informācija par reģistrēto negadījumu skaitu. Dati liecina, ka pērn tika reģistrēti ap 40 negadījumu, kuru laikā cietuši cilvēki, savukārt šogad – tikai pieci šādi negadījumi. Turklāt jāņem vērā, ka minētie incidenti notikuši ārpus lielākajām svētku norises vietām.

Tāpat būtisks darbs ieguldīts satiksmes ierobežojumu koordinēšanā un regulēšanā svētku laikā. Atsevišķas ielas un laukumi tika nodrošināti ar zemessargiem, kuri svētku apmeklētājiem sniedza informāciju par iespēju novietot automašīnas stāvlaukumos.

Kuldīgas novada pašvaldība saņēmusi arī vairākas iedzīvotāju pateicības par skaistajiem svētkiem, īpašu uzsvaru liekot uz drošības sajūtu pasākuma laikā.

Attēlam ilustratīva nozīme
Avots: kuldiga.lv
Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top