Dzīvesstils

Jau rīt Jelgavas ielā 26, durvis oficiāli vērs Kuldīgas Jauniešu māja.

Ceturtdien, 13. jūlijā, plkst. 12.00 Kuldīgā, Jelgavas ielā 26, durvis oficiāli vērs Kuldīgas Jauniešu māja.

No 13. līdz 15. jūlijam ikviens interesents būs laipni gaidīts uz atvērto durvju dienām, lai iepazītu Kuldīgas Jauniešu mājas telpas un piedāvātās iespējas, kas turpmāk būs pieejamas Kuldīgas novada jauniešiem.

Ceturtdien, 13. jūlijā, Jauniešu māja būs atvērta no 12.00 līdz 17.00, piektdien, 14. jūlijā, no 16.00 līdz 18.00, bet sestdien, 15. jūlijā, no 16.00 līdz 18.00.

Kuldīgas Jauniešu māja darbosies Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra  paspārnē. Māja tapusi, pateicoties Kuldīgas novada pašvaldībai un biedrībai “SDK jaunieši”, kas īsteno LEADER projektu “Aprīkojuma iegāde jauniešu mājai Kuldīgā”.

KULDIGAS JAUNIESU MAJAKuldīgas Jauniešu māju lielā mērā veidojuši un iekārtojuši paši jaunieši, un Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra direktore Inese Astaševska uzsver, ka cer no jauniešiem arī turpmāk sagaidīt iniciatīvu un priekšlikumus par to, kas Jauniešu mājā nepieciešams.

Māja iekārtota un aprīkota ar dažādām nodarbēm nepieciešamo, lai jaunieši šeit varētu interesanti un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku. Telpās var spēlēt biljardu, galda hokeju un dažādas galda spēles. Te ir arī virtuve, ko jaunieši var izmantot, lai pagatavotu ko garšīgu. Tāpat telpās būs iespējams iekārtot izstādes. Mājā iekārtotas arī semināru telpas un zāle ar modelējamu skatuvi un apskaņošanas sistēmu, tāpēc šeit varēs notikt semināri, sarunu vakari, koncerti un citi pasākumi. Mācību gada laikā šeit arī norisināsies dažādu jauniešiem domātu pulciņu nodarbības.

Jūlijā Jauniešu māja būs atvērta ik darba dienu no 14.00 līdz 20.00. Pirmdienās, trešdienās un piektdienās apmeklētājiem piedāvās konkrētas aktivitātes, piemēram,  filmu vakarus, galda spēļu turnīrus un citas nodarbes.

Vairāk informācijas par Kuldīgas Jauniešu māju un tajā notiekošajiem pasākumiem: HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/KULDIGASJAUNIESUMAJA/.

 

Avots:Kuldiga.lv
Foto:KULDIGAS JAUNIESU MAJA
Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top