Dzīres Kuldīgā

Dzīru laikā Kuldīgā būs satiksmes ierobežojumi.

Saistībā ar Kuldīgas pilsētas festivāla “Dzīres Kuldīgā” norisi laikā no 10. līdz 17. jūlijam dažādās vietās Kuldīgā būs satiksmes ierobežojumi.

Jau pirmdien,  10. jūlijā,  sāks norobežot Pilsētas laukumu, kas būs slēgts līdz pat nākamajai pirmdienai, 17. jūlijam dzīru noslēgumam. Pilsētas svētku laikā būs slēgts arī Liepājas ielas posms no Piltenes līdz Liepājas ielai pie veikala “Drogas”. Tāpat būs izvietotas apstāšanās aizlieguma zīmes gar pilsētas laukumu un pie “Foto A.C.”. Pilsētas laukuma neaizslēgtajā daļā tiks paredzētas autostāvvietas invalīdiem.

No otrdienas, 11. jūlija, līdz pat pirmdienai, 17. jūlijam, satiksme būs slēgta arī Baznīcas ielā posmā no Policijas ielas līdz Pasta un Jelgavas ielas krustojumam, kur tradicionāli būs Rātslaukuma skatuve, kā arī Skolas ielas posmā no Baznīcas līdz Kalna ielai. Satiksme būs ierobežota arī Pasta ielas posmā no Kalna līdz Jelgavas ielai un Jelgavas ielas posmā no Pasta līdz Mucenieku ielai.

Apstāties aizliegts būs Baznīcas ielā pie Dzirnavām un ieejas Pilsētas dārzā, Jelgavas ielā no Annas ielas līdz Jauniešu mājai jeb agrākajam Diakonijas centram, kā arī Jelgavas ielā no Leona Paegles līdz Skrundas ielai un Mucenieku ielā no Dzirnavu līdz Raiņa ielai.

Piektdien un sestdien, 14. un 15. jūlijā, sakarā ar tradicionālo Dzīru tirgu paredzēts ierobežot satiksmi Baložu ielā no Adatu ielas līdz Liepājas ielai, kā arī nebūs iespējams ar auto šķērsot Liepājas ielu Baložu – Liepājas – Kalpaka ielas krustojumā.

Saistībā ar svētku tirgu piektdien un sestdien, 14. un 15. jūlijā, būs slēgta satiksme arī 1905. gada ielas posmā no Smilšu ielas līdz Liepājas ielai.

Svētku atklāšanas pasākuma laikā ceturtdienas, 13. jūlija, pievakarē īslaicīgi būs slēgta satiksme Piltenes ielā posmā no sporta halles Piltenes ielā 25 līdz pat Liepājas ielai. Atklāšanas parādes gājiens turpināsies pa Liepājas, Smilšu ielu un Pētera ielu un noslēgsies estrādē.

Pilsētas svētku gājiena laikā sestdienas, 15. jūlija, pievakarē iedzīvotāji aicināti ievērot ceļazīmes un policistu vai zemessargu, kuri regulēs satiksmi, norādījumus. Satiksme uz neilgu laiku tiks slēgta vairākās ielās – Kalna, Baznīcas, Smilšu un Pētera ielā, kā arī uz vecā tilta. Gājiens tradicionāli sāksies pie vecā tilta, turpināsies pa Baznīcas, Liepājas, Smilšu ielu un noslēgsies estrādē.

Pilsētas svētku laikā svētku viesi aicināti izmantot gan esošos stāvlaukumus un autostāvvietas pilsētā, piemēram, Dzirnavu ielā 13 pie Kuldīgas vieglatlētikas manēžas vai Piltenes ielā 25 pie sporta halles, gan papildus izveidotās stāvvietas – Mucenieku ielā 45 netālu no rotācijas apļa pie veikala “Rimi”, Mucenieku ielā 20 iepretim veikalam “Maxima”, kā arī pļavā aiz veikala “Maxima” un Kaļķu ielā 14. Kā uzsver viens no svētku rīkotājiem Kuldīgas kultūras centra izpilddirektors Andris Grīnvalds, Kuldīga ir pietiekami kompakta pilsēta, kur visas svētku norises vietas ir salīdzinoši ātri sasniedzamas, ejot kājām. Tā kā “Dzīru” laikā Kuldīgā tradicionāli sabrauc daudz viesu, aicinām nemēģināt piebraukt pavisam tuvu svētku norises vietām, tā vietā atrast savam auto stāvvietu un baudīt svētku pasākumus.

Festivāls “Dzīres Kuldīgā” norisināsies no 13. līdz 16. jūlijam. Detalizētu pasākumu programmu, kā arī pilsētas karti ar atzīmētām autostāvvietām un labierīcībām meklējiet ŠEIT.

Avots:Kuldiga.lv
Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top