Kriminālziņas

Ivana meklēšana: ir izveidota platforma, kurā dalīties ar video.

Valsts policija, sadarbojoties ar Iekšlietu ministrijas Informācijas centru, šodien izveidojusi platformu, kurā liepājnieki aicināti dalīties ar video, kas uzņemti sākot no 30.jūnija Liepājā un tās apkārtnē. Savukārt tos iedzīvotājus, kuri dzīvo ārpus Liepājas, aicinām dalīties ar tiem videomateriāliem, kuros šajā laika posmā ir fiksēts zēns, kurš varētu būt Ivans Berladins. Videomateriālus varat nodot Valsts policijas rīcībā, sūtot uz e-pastu puikaliepaja@iem.gov.lv vai, ierodoties un nododot tos klātienē, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē, Bāriņu ielā 3, Liepājā.

Valsts policija turpina darbu arī pie videomateriālu izņemšanas no vairākām kamerām Liepājā. Ja liepājniekiem ir pieejami videoieraksti no darba vietām, savām dzīvesvietām un automašīnu videoreģistratoriem, lūgums tos sūtīt uz e-pastu puikaliepaja@iem.gov.lv. Ierobežojums failu izmēram uz šo e-pastu ir 90 MB. Tāpat arī, ja citās pilsētās jūsu videonovērošanas kameras ir fiksējušas zēnu, kurš varētu būt Ivans, lūgums videomateriālu sūtīt uz minēto e-pastu, norādot ieraksta datumu, laika posmu un vietu (pilsēta, iela, adrese, utt). Tāpat e-pastā lūgums norādīt savu tālruņa numuru.

Gadījumā, ja videofails ir lielāks, cilvēkiem būtu jārīkojas sekojoši – jāsaglabā fails jebkurā pieejamā aplikācijā, piemēram, Failiem.lv, OneDrive, Youtube u.c. un uz e-pastu puikaliepaja@iem.gov.lv jānosūta attiecīgā saite.

Tāpat videomateriālu var ierakstīt zibatmiņā un nodot Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē, Liepājā, Bāriņu ielā 3, 5.korpusā, pie ieejas nospiežot zvana pogu. Tur Valsts policijas amatpersonas šo videomateriālu pārkopēs datorā. Šajā gadījumā faila nosaukumā aicinām lielot videoieraksta datumu, laika posmu un vietu.

Jau ziņojām, ka 5 gadus vecais zēns Ivans Berladins,  pazuda 2017. gada 1. jūlijā Latvijā, Liepājā! Meklēšana, kurā aktīvi iesaistījās Bezvests.lv, meklejam.lv un ap 2500 brīvprātīgie , nav vainagojusies ar panākumiem. Pazudušo bērnu, neskatoties uz brīvprātīgo, policijas, armijas un zemessardzes pūlēm, vēl līdz 5. jūlija pēcpusdienai, nav izdevies atrast.

Ir liela iespējamība, ka puisēns var atrasties ne tikai ārpus dzimtās pilsētas, bet pat aiz valsts robežām: Var būt Lietuvā, Igaunijā vai citās ES valstīs, – ar saviem pieņēmumiem dalās Valsts policijas Kriminālpārvaldes, Meklēšanas un slepkavību izmeklēšanas daļas darbinieki.

Avots: Valsts Policija

Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top