Kriminālziņas

Jaunākā informācija! Pēdējā foto ko fiksēja novērošanas kameras!

Valsts policija publicējusi fotogrāfiju, ko fiksējušas Liepājas sabiedriskā transporta videonovērošanas kameras dienā, kad Ivans izgāja no savas dzīvesvietas Liepājā.

Kā redzams Liepājā, zēnam mugurā bija jaka ar kapuci un baltu zīmējumu priekšā, savukārt zem jakas – pelēks krekls, kurš augšdaļā ir gaišāks, bet apakšdaļā tumšāks.

Policija maina meklēšanas taktiku
Šobrīd jau vairākas reizes pārmeklēta Liepājas pilsēta un tās apkārtne un, analizējot situāciju, likumsargi nolēmuši mainīt lietas izmeklēšanas taktiku, pavēstīja Valsts policijā.

“Līdz šim Valsts policija ir strādājusi ar dažādām metodēm, tostarp slēptajām. Aktīvā izmeklēšana ir norisinājusies jau no iesnieguma saņemšanas brīža,” saka policijā.

“Vēlamies teikt lielu paldies iedzīvotājiem, kuri ir iesaistījušies meklēšanas pasākumos, nepārtraukti komunicējot ar Valsts policiju!” – saka likumsargi.

“Ja šovakar meklēšanas pasākumi kooperatīvā nedos rezultātu, pāriesim uz atkārtotu ūdenstilpņu un purvu pārmeklēšanu, kur ir nepieciešama tehnika un īpaši apmācīti cilvēki, līdz ar to brīvprātīgie šajā posmā policijai palīdzēt nevar. Sakarā ar to, tikšanās tiks atceltas arī posteņa vietā, jo brīvprātīgie savu ieguldījumu ir devuši, par ko liels paldies,” paziņo policijā.

Izmeklēšana, kā saka likumsargi, šobrīd turpinās ar policijas metodēm.

Kā zināms, zēna meklēšanā iesaistījusies teju vai visa valsts – brīvprātīgo skaits arvien pieaug un cilvēki pat Rīgā izlīmē skrejlapas ar zēna fotogrāfiju.

5 gadus vecais Ivans Berladins pazudis jau kopš sestdienas rīta.

Šo trīs dienu laikā izskanējušas neskaitāmas versijas, sniegti neskaitāmi pavedieni un informācija, taču nevienas no ziņām nav apstiprinājušās.

Foto: Valsts policija

  • avots: Valsts policija
Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top