Par visu ko

Turpinot meklēt Ivanu kopā jau ap 3000 brīvprātīgo!

Puisēna meklēšana turpinās!Vēl joprojām aicinām iesaistīt papildus spēkus mazā Ivana meklēšanas darbos. Visi, kuriem ir iespēja iesaistīties meklēšanā, lūgums doties uz Viršu ielu 9/11 , kur atrodas policijas busiņš, no kurienes norisinās turpmākā meklēšanas koordinācija un ir iespējams uzzināt informāciju par zēna meklēšanu.

Brīvprātīgiem iesakām iepriekš padomāt par savu drošību, apģērbties piemēroti, līdz ņemot termosus ar karstu tēju, ūdeni.
Cilvēki, kuri nevar iesaistīties staigāšanas un meklēšanas darbos, bet kuriem ir iespēja atbalstīt tur klātesošos – aicināti sniegt cita veida atbalstu, piemēram, sagādājot maizītes, ūdeni, tēju.

Tā kā fiksēti pāris gadījumi, kad anonīmi ziņotāji sniedz nepatiesu informāciju par to, ka puisēns atradies, lūgums sekot līdz jaunākajai informācijai Valsts policijas oficiālajā Facebook un Twitter kontā!
Tiklīdz zēns atradīsies, tā šī informācija tiks ievietota Valsts policijas oficiālajās interneta vietnēs Puisēnu viscaur Liepājā nenogurstoši meklē Valsts policija, Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Zemessardze, Nacionālie bruņotie spēki, kā arī ap 3000  brīvprātīgiem no dažādām Latvijas pilsētām. Pagaidām bez rezultātiem.
Šobrīd netiek izšķirta konkrēta iespējamā bērna atrašanās vieta, zēns būtībā var atrasties jebkur Liepājā. Meklētājus aicinām īpašu uzmanību pievērst vietām, kur bērnam būtu iespējams pārnakšņot.

Ņemot vērā, ka bērns visticamāk ir kustībā, tiek aicināts katrs brīvprātīgais rūpīgi apsekot, tālākas takas – tādējādi, kopīgiem spēkiem apsekojot, iespējami plašāku teritoriju. Tāpat, aicinām pievērst uzmanību vecākiem ar bērniem – ar ko bērni spēlējas rotaļu laukumos un ar ko runā. Un gadījumā, ja manat ko aizdomīgu aicinām nekavējoties ziņot, ja jums ir informācija par  zēna iespējamām uzturēšanās vietām, lūgums par to informēt Valsts policiju, zvanot uz tālruņa numuru 110.

Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top