Kriminālziņas

Liepājā pazudis 5 gadus vecs bērns: informācija līdz šim!

Liepājā visu nakti ilgusi piecgadīgā Ivana meklēšana, kurš pazudis jau kopš sestdienas rīta. Diemžēl – bez rezultātiem, vēsta Valsts policija.

Liepājā pazudis 5 gadus vecs bērns:


policija lūdz brīvprātīgo iesaisti meklēšanā.

[Papildināts 14:45]

Aizvien nepārtraukti meklējam pazudušo puisēnu. Šobrīd iedzīvotāji kopā ar policijas pārstāvjiem ir sadalījušies trīs grupās, atkārtoti pārmeklējot Karostu un Tosmari. Ja kāds vēlas pievienoties – dodieties uz Viršu ielu 9/11, kur atbildīgās personas sniegs aktuālo informāciju kā palīdzēt meklēšanā.

[Papildināts 13:20]

Svarīgi visiem meklēšanā iesaistītajiem! Mainīta meklētāju pulcēšanās vieta – no plkst. 13.30 Viršu ielā 9/11 atradīsies policijas busiņš, no kurienes norisināsies turpmākā meklēšanas koordinācija un būs iespējams uzzināt info par zēna meklēšanu.
Liepājnieki, aptaujājiet savus kaimiņus! Iespējams kāds no viņiem zina vairāk par mazā Ivana atrašanās vietu. Tāpat arī aicinām apsargus un slēgtās teritorijās strādājošos apsekot savus objektus.

[Papildināts 10:45]

Puisēna meklēšanas darbi joprojām turpinās – Ivans vēl nav atradies. Saņemta informācija, ka puisim varētu būt zilums zem acs, kā arī precizēts viņa augums – 116 cm. Lai gan puisim ir tikai pieci gadi, viņš ir patstāvīgs; labi pārzina un bieži izmanto sabiedrisko transportu.
Atkārtoti aicinām ikvienu liepājnieku vairākkārtīgi rūpīgi pārbaudīt un apsekot savu apkārtni, tāpat pievēršot uzmanību spēļu laukumiem, tirdzniecības centriem, sabiedriskajam transportam – puika var būt jebkur.
Savukārt brīvprātīgie, kuri vēlas iesaistīties bērna meklēšanā, var vērsties Liepājas policijas iecirknī Bāriņu ielā 3, k-5, pie ieejas nospiežot zvana pogu – tur ikvienu sagaidīs atbildīgais, kā arī būs iespēja paņemt sagatavotās skrejlapas ar zēna foto, tālakai izdalei. Tāpat visi iesaistītie brīvprātīgie ir vienojušies kopīgā komunikācijā un informācijas apmaiņā kā ar rāciju, tā aplikācijā Zello. Grupa: meklejam.lv. Turpinām strādāt.

[Papildināts plkst.05:30]

Pēc pavadītas smagas nakts, šis rīts vēl nav nesis rezultātu. Zēnu aizvien meklējam. Liepājā tiek uzrunāti sabiedriskā transporta šoferi, lai pievērš uzmanību pasažieriem, kā arī tiek izplatītas skrejlapas ar zēna foto attēlu.
Meklēšanā iesaistītie visas nakts garumā pārmeklējuši viscaur Liepāju. Darbs turpinās.

[Papildināts plkst. 02:40]

Puisēnu viscaur Liepājā nenogurstoši meklē Valsts policija, Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Zemessardze, Nacionālie bruņotie spēki, kā arī aptuveni 100 – 150 brīvprātīgie. Pagaidām bez rezultātiem.
Šobrīd netiek izšķirta konkrēta iespējamā bērna atrašanās vieta, zēns būtībā var atrasties jebkur Liepājā. Meklētājus aicinām īpašu uzmanību pievērst vietām, kur bērnam būtu iespējams pārnakšņot.

[Papildināts plkst.00:45]

Svarīga informācija visiem meklēšanā iesaistītajiem! Mainīta meklētāju tikšanās vieta no Pāvilostas ielas 1 uz stāvlaukumu pretī “Lielajam dzintaram” aiz Fonteina! No turienes norisināsies turpmākā meklēšanas koordinācija.

[Papildināts plkst.23.50]

Meklēšanas darbi aizvien turpinās!
Aicinām iedzīvotājus pievērst pastiprinātu uzmanību vietām, kur bērns varētu nakšņot – apkārtējo māju kāpņu telpām, pagalmiem, pagrabiem, šķūnīšiem u.tml.

[Papildināts plkst.19.40]

Valsts policijas rīcībā ir informācija, ka zēns vakar ap pulksten 18.00 redzēts Tosmarē, pie kāda sporta laukuma. Nav izslēgts, ka bērns aizvien pārvietojas šajā rajonā, tomēr aicinām būt vērīgiem visiem liepājniekiem, jo precīza bērna atrašanās vieta aizvien nav zināma. Jaunākā informācija liecina, ka bērnam mugurā bijis sarkans krekls ar multeņu varoņa Zibens Makvīna attēlu uz tā.

Ņemot vērā, ka bērns visticamāk ir kustībā, aicinām katru Liepājas iedzīvotāju rūpīgi apsekot, ja ne tālākas teritorijas, tad vismaz savu māju apkārtni – tādējādi, kopīgiem spēkiem apsekojot, iespējami plašāku teritoriju. Tāpat, aicinām pievērst uzmanību vecākiem ar bērniem – ar ko bērni spēlējas rotaļu laukumos un ar ko runā. Un gadījumā, ja manat šādām pazīmēm atbilstošu zēnu – aicinām nekavējoties ziņot, zvanot 110.

___________________________________________________
Liepājā pazudis 5 gadus vecs bērns: policija lūdz brīvprātīgo iesaisti meklēšanā

Svētdien ap pulksten 15.00 Valsts policijā saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst. 08:30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā izgāja piecgadīgais Ivans Berladins. Līdz šim brīdim zēna atrašanās vieta nav zināma. Šobrīd norisinās zēna meklēšana un ir nepieciešama arī brīvprātīgo palīdzība.

Pazīmes: 128cm, vidējas miesas uzbūves, īsi, gaiši mati, zilas acis. Zēnam mugurā bija krekls ar uzrakstu – zaļš vai oranžs; zila adīta jaka ar rāvējslēdzēju un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Šobrīd zēna meklēšanā ir iesaistīta Valsts policija, Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Zemessardze, Nacionālie bruņotie spēki. Šobrīd ir nepieciešama arī brīvprātīgo iesaiste – pulcēšanās Pāvilostas ielā 1, pieteikšanās caur 110.

Valsts policijas rīcībā ir informācija, ka sestdien ap pulksten 10.00 kāds iedzīvotājs manījis zēnu ar līdzīgām pazīmēm autobusa pieturā, līdz ar to, ļoti iespējams, ka zēns var atrasties arī kaut kur pilsētas centrā. Valsts policija lūdz iedzīvotājus pievērst uzmanību bērnu rotaļu laukiem, veikaliem un jebkurām citām vietām, kurās bērni varētu uzturēties.

Tāpat, ja jums ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, lūgums par to informēt Valsts policiju, zvanot uz tālruņa numuru 110.

 

avots:sirēnas.lv

Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top