Dzīvesstils

Policija nesnaudīs; brīvdienās būs plaši reidi uz ceļiem

Valsts policija (VP) laikā no 22.jūnija līdz 26.jūnija uz ceļiem rīkos masveida reidus, pastāstīja VP preses pārstāve Simona Grāvīte.

Policija pastiprinātu uzmanību pievērsīs tam vai transportlīdzekļu vadītāji nebrauc reibumā un nepārkāpj atļauto braukšanas ātrumu.

Policija reidos iesaistīs trafaretās un netrafaretās automašīnas, kā arī motociklus.

Reidi notiks uz valsts galvenajiem autoceļiem un mazākas nozīmes ceļiem, kā arī svinētāju masveida pulcēšanās vietās.

Līgotājiem M.Vītols iesaka: “Brīvdienas būs garas. Atpūtīsimies ar prātu un alkoholu lietosim ar mēru! Un domājam par līdzcilvēkiem, lai arī nākamos Jāņus varētu pavadīt ar viņiem kopā.”

Savukārt līdzcilvēkus viņš aicina: “Esiet līdzatbildīgi un, ja redzat, ka kāds vadītājs vēlas pārlieku ātri braukt vai sēsties pie stūres pēc alkohola lietošanas, palīdziet viņam pārdomāt: ka tas nav nepieciešams. Atturiet no pārkāpuma un, iespējams, no nelaimes! Kaut vai atslēgas noslēpiet!”

Tādus pašus novēlējumus līgotājiem izsaka arī CSDD Liepājas nodaļas priekšnieka vietnieks Arnis Jekste, atgādinot, ka CSDD jau tradicionāli pirms Jāņiem līgotājus nesēsties pie stūres reibumā aicina ar dažādu akciju palīdzību. Tā tas ir arī šogad.

“Lai mudinātu cilvēkus uzņemties atbildību – pašam reibumā nebraukt un neļaut to darīt citiem, CSDD jau piekto gadu organizē kampaņu “Dusmīgs, toties dzīvs!”,” viņš klāsta: “Šogad kampaņā ir iesaistījušies Latvijā pazīstami mūziķi, aktieri, dīdžeji un citi viedokļu līderi, kuri aicina savus novadniekus lustīgi svinēt, bet vienlaikus arī atturēt jebkuru iereibušu cilvēku no sēšanās pie stūres reibumā.

Tāpat CSDD sabiedrībai ar video klipa palīdzību rāda jaunus paņēmienus, kā neļaut draugiem sēsties iedzērušam pie auto stūres.

Avots: Lauris Nagliņš / LETA ; liepajniekiem.lv

Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top