Par visu ko

Uz pirmo sēdi pulcēsies jaunā Kuldīgas novada Domes sasaukuma deputāti.

Ceturtdien, 22. jūnijā, plkst. 11.00 uz pirmo sēdi pulcēsies jaunā Kuldīgas novada Domes sasaukuma deputāti.

Arī mēs Citam Kuldīgas novadam būsim klāt, lai translētu jums live svinīgo brīdi. Kā arī apņemamies aktīvi ameklēt turpmākās domes sēdes, un darīt jums zināmus lēmumus, kas var ietekmēt jūsu dzīvi un pilsētu nākotnē.

Plānots, ka Domes sēdē deputāti ievēlēs Domes priekšsēdētāju un Domes priekšsēdētāja vietnieku. Tāpat plānots Domes sēdē apstiprināt Domes komiteju – Finanšu komitejas, Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejas un Attīstības komitejas – sastāvu.

Atbilstoši 2017. gada 3. jūnija pašvaldību vēlēšanu rezultātiem no 17 vietām Kuldīgas novada Domē 10 vietas ir ieguvusi partija “Kuldīgas novadam”, 4 vietas ieguvusi partija Zaļo un zemnieku savienība, 2 vietas – Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, bet 1 vietu – politiskā partija “KPV LV”.

Partiju “Kuldīgas novadam” Domē pārstāvēs Inga Bērziņa, Baiba Mikāla, Brigita Freija, Inese Astaševska, Ivars Eglītis, Agris Kimbors, Viktors Gotfridsons, Artis Gustovskis, Mārtiņš Mednieks un Raimonds Lapuķis.

Zaļo un zemnieku savienību Domē pārstāvēs Aleksandrs Lange, Ruta Karloviča, Ainārs Bierands un Mārcis Brantevics. No Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Domē ievēlētas Sigita Vaivade un Kristīna Rūtenberga, bet no politiskās partijas “KPV LV” – Ēriks Pucens.

Avots-kuldiga.lv

 

Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top