Par visu ko

Koncertuzvedums „BEZ TEĀTRA MĒS NEVARAM…”

Dzīve ir kā brīnišķīga izrāde, bet jebkura izrāde ir kā dzīve un neviena no tām latviešu teātrī nav iedomājama bez mūzikas un dziesmas.
Šovasar, festivāla „Dzīres Kuldīgā” ietvaros, 14.jūlija vakarā 22:00 tiekamies Kuldīgas estrādē, lai vēlreiz apliecinātu latviešu skatītāja mīlestību un cieņu teātra mūzikai.
Koncertuzvedums „BEZ TEĀTRA MĒS NEVARAM…” būs veidots no teju 25 izrāžu dziesmām, kur savu asprātīgo, vienmēr trāpīgo, dziļi izjusto un reizēm tik trausli sentimentālo dzejas domu teicis Jānis Peters. Un par teātra dziesmu trūkumu ar šī dzejnieka vārdiem sūdzēties patiesi nevaram.
„Šerloks Holmss”, „Trīnes grēki”, „Šveiks”, „Māsa Kerija”, „Dekamerons”, „No saldenās pudeles”, „Meldermeitiņa”, „Draudzes bazārs”, „Latgola.lv”, „Seši mazi bundzenieki”, „Preilenīte”, „Sirano de Beržeraks”, „Kabīrijas naktis”, „Nāc pie puikām”, „Trīs draugi”, „Un atkal Pifs”, „Minhauzena precības”, „Dāmu paradīze” – lūk, tikai dažas izrādes, kas savulaik pulcējušas pilnas skatītāju zāles teātros.
Jānim Peteram daudzo gadu laikā, rakstot dziesmu vārdus teātrim, bijusi ražīga sadarbība ne vien ar Raimondu Paulu, bet arī Ivaru Vīgneru, Mārtiņu Braunu, Valdi Zilveru, Uldi Stabulnieku un Imantu Kalniņu, kuru teātra mūzika apvienojumā ar Jāņa Petera dzeju kā raibs karuselis iegriezīs un aizraus mūs visus neparastā atmiņu ceļojumā, dāvājot gan smieklus un jautrību, gan arī emocionāli aizskarot katra sirds nostūrus.
Jāņa Petera teātra dziesmu nakts koncertā „Bez teātra mēs nevaram…” satiksies visdažādāko izrāžu varoņi, kuru ādā caur dziesmām un dejām iejutīsies Andris Ērglis, Antra Stafecka, Normunds Rutulis, Anmary, Dainis Skutelis, Ieva Sutugova, Oranžo meiteņu trio – Olga Stupiņa, Anita Levša, Inta Gudovska, Jāņa Strazda instrumentālā grupa un Mirage Jazz Orchestra pūtēju grupa.
Koncerta režisors – Valdis Pavlovskis, horeogrāfe – Ieva Kemlere, scenogrāfs – Juris Gals.
Koncertu rīko Kuldīgas kultūras centrs un Izklaides producentu grupa 7

Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top