Par visu ko

Svētdien, Pilsētas laukumā būs iespēja satikt ASV jūras kājiniekus ar militāro tehniku!

Kuldīgas Pilsētas laukumā pulcēsies militārie spēki
18. jūnijā 12.00-15.00 Kuldīgas pilsētas laukumā iedzīvotājiem būs iespēja tikties ar ASV jūras kājniekiem un zemessardzes pārstāvjiem, kā arī apskatīt ASV un Latvijas militārās tehnikas un ekipējuma izstādi.
Pilsētu iedzīvotājiem būs iespēja tikties ar jūras kājniekiem, karavīriem un zemessargiem, uzzināt vairāk par viņu dienesta pienākumiem un dalību mācībās, kā arī apskatīt tehniku un ekipējumu.
Tehnikas izstādes militāro mācību “Siber Strike 2017” laikā Pilsētas laukums būs norobežots un apstāties un stāvēt uz tā nevarēs.
ASV jūras kājnieki piedalās mācībās “Saber Strike 2017”, un pēc mācību noslēguma dosies prom no Latvijas ar mācību maršu, kura laikā apmeklēs pilsētas, tiksies ar iedzīvotājiem un demonstrēs savu tehniku un ekipējumu.
Militārās mācības “Siber Strike 2017” norisināsies no 24. maija līdz 24. jūnijam Baltijas valstu un Polijas teritorijā. Mācību mērķis ir pilnveidot sabiedroto spēku vienību savienojamību un gatavību, kā arī demonstrēt sabiedroto spēku klātbūtni Baltijas valstu reģionā. Mācībās piedalīsies vairāk nekā 11 000 karavīru no 27 valstīm.

Avots- kuldiga.lv

Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top