Kriminālziņas

ĀRPRĀTS Zlēkās! 9. klases izlaidums pārvēršas traģēdijā.

11.jūnija vakarā Kurzemes pusē nelūgti ciemiņi kādas izlaiduma svinības pārvērtuši traģēdijā, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Izlaidumu laiks ierasti asociējas ar skaistām kleitām un lieliem ziedu klēpjiem. Taču Kurzemes pusē šiem svētkiem diemžēl sekos krietni bēdīgāki notikumi – proti, nelūgti ciemiņi kādas izlaiduma svinības pārvērtuši traģēdijā.

Lai arī Zlēku vienīgā pamatskola pagājušajā gadā tika slēgta, tie vietējie bērni, kuri turpinājuši mācības un šogad jau citās skolās beiguši devīto klasi, sestdienas, 11. jūnija, vakarā svinējuši savu izlaidumu. Tam par godu iepretim bijušajai skolas ēkai noīrētas telpas vietējā bērnudārzā.Svētki nosvinēti godam, un lielākā daļa absolventu un viņu viesu jau ap pustrijiem naktī bija devušies prom, kad šajā nomaļajā pagalmā negaidīti ieripojis šai pusē neredzēts automobilis. Tajā sēdošie meklējuši kādu vietējo puisi vārdā Jānis. Tomēr atbilde, ka tādu šeit nesastapt, nelūgtos viesus nav apmierinājusi un izcēlusies asāka vārdu pārmaiņa, kas beigusies ar to, ka kāds pagrūdis vai pat iesitis vienai no klātesošajām skolēna mammām. Protams, ka tādu nekaunību vietējie nevarēja atstāt bez uzmanības. Viens no pirmajiem, kurš meties skaidrot attiecības, bijis karstasinīgais, 39 gadus vecais absolventa Pētera radinieks.

Brīdi vēlāk asinīm pielietajā pagalmā viena pēc otras iestūrējuši līķu rati un vairākas vietējas policijas automašīnas. Likumsargi uzsākuši notikušā izmeklēšanu un nopratinājuši šokētos aculieciniekus. Savukārt uzbrucēji, acīmredzot pat nenojaušot par ķīviņa iznākumu, turpinājuši savus sirojumus pa tuvējo apkārtni un tajā pat naktī redzēti vēl vairākos miestos.

Līdz Zlēku iedzīvotājiem nonākušas ziņas, ka divi no ķīviņā iesaistītajiem jau notverti, bet pats dūrējs vēl esot uz brīvām kājām un slapstoties. Policija šobrīd apstiprina vien faktu, ka par 39 gadus vecā vīrieša nonāvēšanu uzsākts kriminālprocess, taču plašāku informāciju izmeklēšanas interesēs nesniedz.

Avots- Skaties.lv/ Degpunktā

Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top