Par visu ko

Kuldīga Dimd! Pērc biļetes lētāk!

Tikai vēl 3 dienas iegādājies biļetes par īpaši draudzīgu cenu  5.60 €,  https://www.perkamkopa.lv/lv/atlaizu-kupons/koncerts-kuldiga-dimd/26375

17.jūnijā plkst. 14:00 Kuldīgā, Kuldīgas pilsētas estrādē, norisināsies pirmais mūzikas festivāls “Kuldīga Dimd 2017”, kurā vienā dienā uz 1 skatuves pulcēs 10 Latvijā populārākās mūzikas grupas!
17.jūnijā uz Kuldīgas estrādes skatuves uzstāsies šādā secībā:
APVEDCEĻŠ,
LAUKU MUZIKANTI,
MENUETS,
CREDO,
LĪVI UN BUKS,
PĒRKONS,
LABVĒLĪGAIS TIPS,
RASELL&SABĪNE BEREZINA,
BERMUDU DIVSTŪRIS
TRANSLEITERIS
Ieeja no plkst. 14:00, sākums plkst. 15:00!
Būs arī dīdžejs, kurš grupu uzstāšanās starplaikos atskaņos visu laiku labākos deju mūzikas hitus.

Lielkoncertā visa pasākuma laikā darbosies bāri un virtuve. Būs pieejams plašs alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu klāsts, tajā skaitā stipra kafija un gards alus kā arī silti un sātīgi ēdieni.

Lielkoncerta organizatori ir padomājuši arī par gados jaunākajiem apmeklētājiem, kuriem būs sagatavots bērnu laukums ar piepūšamajām atrakcijām, sejas apgleznošanu, loku šaušana, Orbitron 3 dimensiju šūpoles, Bumper Ball, Glitter tetovējumi un daudz kas cits!

Biļetes cena iepriekšpārdošanā EUR 8,00 un pasākuma dienā EUR 12,00 (bērniem līdz 10 gadu vecumam un 1. un 2. grupas invalīdiem uzrādot apliecību ieeja bez maksas)

17. un 18.jūnija vārda dienas un dzimšanas dienas gaviļniekiem, uzrādot personas apliecinošu dokumentu, ieeja būs bez maksas!

Uz tikšanos 17.jnijā Kuldīgas estrādē – mūzikas festivālā
“KULDĪGA DIMD 2017”!
Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top