Bizness

No iedzīvotāja dzīvesvietas konfiscēja vairākus litrus nelegālo alkoholu,cigaretes.

Kuldīgas iecirkņa amatpersonas konfiscē cigaretes un nelegālo alkoholu.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa amatpersonas Kuldīgas novadā no kāda iedzīvotāja dzīvesvietas konfiscēja vairākus litrus nelegālo alkoholu un cigaretes.

Šodien Kuldīgas novadā kāda vīrieša dzīvesvietā tika veikta sankcionēta kratīšana, kuras ietvaros izņemta gāzes pistole, patronas un 276 litri kandžas, kas sadalīta pa 2 un 2,5 litru tilpuma plastmasas pudelēm. Šobrīd turpinās izmeklēšanas darbs un tiek lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.

Savukārt 28.maijā administratīvās apskates laikā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas pie kādas personas konstatēja cigaretes, tabaku un cigarešu izgatavošanas iekārtu. Kopumā no vīrieša dzīvesvietas tika izņemtas gandrīz 100 paciņas cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām, vairāki kilogrami tabaka un iekārta cigarešu izgatavošanai. Valsts policijā par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība.

Abi vīrieši jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā. Informācija par šīm personām tika iegūta operatīvas darbības rezultātā, taču nereti Valsts policija saņem informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām no Kuldīgas un apkārtnes iedzīvotājiem, par ko Valsts policija izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem. Atgādinām, ka ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67075444 (šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informāciju precīzi jādefinē). Ziņot var arī, vēršoties policijas iecirknī un vēl viena iespēja ir Valsts policijas mājaslapā (www.vp.gov.lv) atzīmēt kartē to vietu vai ailītē ierakstot precīzu adresi, kurā pēc jūsu informācijas notiek nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecība.

Avots-Valsts policija Kurzemes reģiona pārvalde

Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top