Dzīvesstils

Liepājā jauns rokfestivāls «Rockin’ Liepāja 2017»

Liepājā, kocertestrādē «Pūt vējiņi» šajā nedēļas nogalē norisinājās jauns rokmūzikas festivāls «Rockin’ Liepāja 2017», kurš notika pirmo gadu . Tajā uzstājās vairāki Latvijā atzīti mākslinieki, kā arī viesmākslinieki no Lietuvas. Festivālu organizēja producentu grupa «Sliptrickrecords» sadarbībā ar Liepājas motoklubiem «Ironwolf MC» un «West Coast Liners MC».

Arī mēs, “Citam Kuldīgas Novadam” komanda devāmies baudīt šī fantastiskā festivāla pirmo dienu. Nospēlēja grandiozi! Iespaidīgs skaņas, gaismu šovs arī atmosfēra bija fantastiska. Visur valdija kārtība un tīrība, pat pie toaletēm, kas festivāliem parasti nav tipiski, bet jums izdevās. Gribu pateikt, lielu paldies organizatoriem!

Liepāja jau vēsturiski ir bijusi populāra ar saviem mūzikas festivāliem un vienmēr tikusi dēvēta par Latvijas roka galvaspilsētu – vēloties pierādīt, ka šis statuss vairs nav tikai vēsturisks apzīmējums, festivāla organizatori Liepājā nolēmuši pulcēt vairākus Latvijā atzītus māksliniekus uz vienas skatuves.

Festivāla pirmajā dienā uz skatuves kāpa tādi roka grandi kā  «Dzelzs vilks», Igo, «Tumsa», Johnny Salamander, grupa «Keksi» Skatītājus ar rokmūziku priecēja arī viesi no Lietuvas – «AC/DC Tribute», «Svaras 409», kā arī pašmāju uzlecošās zvaigznes «Flying Bra».

Organizatori uzsver, ka «Rockin’ Liepāja 2017» ir īpašs arī ar to, ka tas būs viens no pēdējiem roka festivāliem uz koncertestrādes «Pūt vējiņi» skatuves pirms tās rekonstrukcijas. Uz skatuves, kura vairākus gadu desmitus pieredzējusi arī leģendāro festivālu «Liepājas dzintars».

Festivālu atbalsta Liepājas pilsētas dome – bez pilsētas vadības atbalsta šis pasākums tā arī būtu palicis idejas līmenī, tāpēc festivāla organizatori izsaka milzīgu pateicību pašvaldībai par atbalstu festivāla organizēšanā.

[Best_Wordpress_Gallery id=”7″ gal_title=”rockfestivals”]

Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top