Dzīvesstils

Tautas deju fastivāla mēģinājums Kuldīgas estrādē.

Šodien, 2. junijā notiek tautas deju festivāla mēģinājums, jo rītdien 3. jūnijā, visas dienas garumā Kuldīgā norisināsies tautas deju festivāls “Latvju bērni danci veda”, kas pulcēs ap 4000 dalībnieku no visas Latvijas.

Tautas deju festivāls “Latvju bērni danci veda” ir ikgadējs pasākums, kurā piedalās skolēnu tautas deju kolektīvi no dažādiem Latvijas novadiem. Šogad pasākums norisināsies divās Latvijas pilsētās – Kuldīgā un Cēsīs.

Kuldīgā festivāla ietvaros dejotāji uzstāsies vairākos koncertos, kā arī dosies svētku gājienos. Diena sāksies ar diviem ielu koncertiem – plkst. 10.00 pie tirdzniecības centra “RIMI” un plkst. 10.25 – Kuldīgas pilsētas dārzā.

Savukārt pievakarē skatītāji aicināti atbalstīt festivāla dalībniekus svētku gājienā – tas sāksies plkst. 17.00 Kuldīgas Rātslaukumā un vedīs pa Liepājas ielu uz Kuldīgas pilsētas estrādi.

Festivāla kulminācijā plkst. 18.00 Kuldīgas pilsētas estrādē gaidāms lielkoncerts “Dievzemītes rakstus pinu”, kurā tiks izdejotas novadu apvienotās programmas.

Visas dienas garumā Kuldīgas pilsētas estrādē varēs aplūkot arī skolēnu vizuālās mākslas darbu izstādi “Dievzemītes rakstus pinu”.

Visi festivāla pasākumi – bez maksas.

Festivālu organizē Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Valsts izglītības un satura centru un Valsts kultūrkapitāla fondu.

Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top