Par visu ko

Policijas iecirknis Kuldīgā atradīsies citās telpās!

Kuldīgas policijas iecirknis pārcelsies uz jaunām telpām.

Sākot ar šā gada 11.maiju policijas iecirknis Kuldīgā atradīsies citās telpās. Šobrīd notiek pārcelšanās no iepriekšējās atrašanās vietas – Liepājas iela 26 uz jauno – Jelgavas iela 65, bijušo Lattelecom ēku.

Jau ar pagājušā gada septembri jaunajā ēkā tika uzsākti pārbūves darbi un tā pielāgota policijas funkciju veikšanai – garāžas pārveidotas par darba kabinetiem, izbūvētas kameras aizturētajiem, kā arī ir pastaigu laukums. Tāpat arī, kā jebkurā citā iecirknī, ir arī atpazīšanas telpa, ieroču istaba, dežūrdaļa un viss nepieciešamais lai varētu strādāt. Lai gan platība ir mazāka, tomēr darbinieki ir priecīgi sākt strādāt jaunos darba apstākļos, jo vecā ēka bija novecojusi un neatbilda prasībām, kā arī bija bažas par to, ka tā varētu apdraudēt darbinieku un iedzīvotāju dzīvības. Šī iemelsa dēļ arī tika meklēts cits risinājums.

Darbus, pēc Nodrošinājuma valsts aģentūras pasūtījuma, veica pilnsabiedrība “Konsorcijs RT-ALTE”. Šobrīd vēl tiek risināts jautājums par inspektoru telefona numuriem – vai saglabās iepriekšējos, vai tomēr piešķirs jaunus. Taču iedzīvotājiem nav pamata uztraukumam, jo policija būs sasniedzama, zvanot uz tālruņa numuru 110.

Avots: Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde
Foto: Nodrošinājuma valsts aģentūra
Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top