Par visu ko

Ledus hallei Kuldīgā būt!

Kuldīgas novada iedzīvotāji, jau gadiem par to runā, ka Kuldīgā ir nepieciešama ledus halle. Un viss paliek tikai runu līmenī, sporta mīļotāji turpina mērot 50km līdz tuvākajai ledus hallei Ventspilī, vai Talsos. Atsaucoties partijas “KPV LV”, pašvaldību vēlēšanu programmā, ledus halli izvirza kā vienu no prioritātēm, ko īstenot tuvāko gadu laikā.

Ledus halle dotu iespēju izaugt jauniem, profesionāliem spēlētājiem, kas nākotnē Kuldīgas un Latvijas vārdu aiznestu pasaulē. Veidotos jaunas Kuldigas hokejistu amatieru komandas, jo pagaidām kuldīdzinieki,kam sirdī hokejs divas reizes nedēļā mero ceļu Kuldīga-Ventspils-Kuldīga, lai 1h uzspēlētu. Un ne mazāk svarīgi, ka būtu vieta, kur ģimenem atpūsties pēc garas darba dienas vai brīvdienās. Publiskā slidotava ar slidu nomu, ļautu daudzām ģimenēm pavadīt brīvdienas Kuldīgā.

Var jau teikt, mums tam nepietiek līdzekļu, nav ientresentu, bet kāpēc citas pašvaldībās šādas halles ceļ, un var to atļauties?

Autors – Linda Kromane

1 Comment

1 Comment

  1. sancis

    May 11, 2017 at 5:12 am

    Ludzu aprēķinus, gan būvniecībai , gan uzturēšanai. Lai šī partija uzrāda no kādiem konkrētiem līdzekļiem to viņa taisās veikt.

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top