Dzīvesstils

Lielā Talka – “Latvijai būt zaļai!”.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Šodien 22. aprīlī, norisinās Lielā Talka.
Lielās Talkas vadmotīvs – “Latvijai būt zaļai!”. Būsim atbildīgi un cienīsim sevi, viens otru un arī apkārtējo vidi, kurā pašiem vien jādzīvo!
Kuldīgā un Kuldīgas novadā dzīvo čakli cilvēki, kuriem rūp netikai savs piemājas dārzs, bet arī pilsēta kopumā! Liela rosība šodien novērota arī Rumbas pagasta, Mežvaldē.
Spodrības mēnesis ir laiks, kad mūsu pilsētas un novada tēlu varam uzspodrināt ne tikai ar vārdiem, bet ar reāliem darbiem Lielajā Talkā. Katrs no mums ir ievērojis kādu nesakoptu stūrīti, un šī mēneša laikā mums ir dota iespēja nesakārtotās vietas sakopt pašiem. Jābūt iniciatīvai un vēlmei no iedzīvotāju puses, jo paši radām vidi ap sevi, kurā dzīvojam.
Rakstu veidoja – Linda Kromane[/vc_column_text][vc_btn title=”Skatīt galeriju” style=”custom” custom_background=”#ed0000″ custom_text=”#e8e8e8″ i_align=”right” i_icon_fontawesome=”fa fa-camera-retro” add_icon=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.citamkuldigasnovadam.com%2Fblog%2Fgalerija%2F|||”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_facebook type=”button_count”][/vc_column][/vc_row]

Click to comment

Atstāt ziņu

Jaunākās ziņas

To Top